Products

ALF ENERGY, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, üst seviye kalite, hızlı teslimat, montaj dostu ve yüksek verimlilik sınıfına sahip ürünler ve sorunsuz satış sonrası hizmetler sunmayı kendisine amaç olarak benimsemiştir. ALF ENERGY markasına hizmet eden tüm yöneticiler, bugün ve gelecekteki müşterilerimizin memnuniyeti için etkin bir kalite yönetim sisteminin gerekli olduğuna inanmış ve bunu en temel ilke olarak benimsemiştir.

ALF ENERGY markalı ürünler TSE, TSEK, CE, ISO, NFPA gibi ulusal ve uluslararası standart, norm ve yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir. Üretim için belirlenen kalite seviyesini satış sonrası hizmetler için de dikkate alınmış ve Türkiye çapında 120 adet yetkili servis oluşturulmuştur. İstanbul’da bulunan 2.000 m2 ‘lik kapalı alana sahip tesisimizde üretimini gerçekleştirdiğimiz ALF ENERGY markalı ürünler müşterilerimizin tüm çalışma sistemlerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ülkemizin sanayi ve endüstri alanında gelişmesine katkı sağlayan, sanayi ve endüstri alanına yaptığı yatırımlar ile istihdam yaratan, yapacağı ihracat ile ülke ekonomisine yön veren, alanında, ar-ge bölümüne gerekli yatırımları yaparak teknoloji üreten bir firma olarak da çalışmalarını 30 yılı aşkın bir tecrübe ile sürdürmektedir.